Sylwester w TR Warszawa

 

 

Spędź Sylwestra z TR Warszawa – na widowni bezpośrednio w teatrze lub tej w domu. Wejdź w Nowy Rok z jednym z największych przebojów TR Warszawa – obleganym przez widzki i widzów, chwalonym przez krytykę i wielokrotnie nagradzanym na festiwalach spektaklem "Między nami dobrze jest"!

To śmieszny i poruszający portret podzielonego polskiego społeczeństwa, przytłoczonego ciężarem traumatycznej historii, rozdartego między narodową dumę i poczucie wstydu. Za pomocą szalonego, pełnego inwencji języka i ostrego jak brzytwa humoru Masłowska portretuje współczesną Polskę, w której nuworysze, pseudoartyści i medialni celebryci spotykają się z rozczarowaną młodzieżą i żyjącymi na skraju ubóstwa ludźmi z klasy pracującej. Wszyscy próbują utrzymać się na powierzchni toksycznej mieszaniny komercji, katolickiego nacjonalizmu i idealizowanej tragicznej przeszłości.

Spektakl Grzegorza Jarzyny, jednego z najważniejszych polskich reżyserów, oparty jest na sztuce Doroty Masłowskiej – laureatki Nagrody Literackiej NIKE. Zobacz spektakl po raz pierwszy w wersji teatralnej online – 31 grudnia o godz. 20:00. Spektakl poprzedzi krótkie wprowadzenie zza kulis prosto z TR Warszawa/ATM Studio.


31 grudnia (czwartek, Sylwester), godz. 20:00
Spektakl transmitowany na żywo w TR Online (dostęp: 49,90 zł)


Program wieczoru:
19:45 – rozpoczęcie streamingu, wprowadzenie, wejście za kulisy, prowadzenie: Adam Woronowicz, Rafał Maćkowiak
20:00 – rozpoczęcie streamingu spektaklu "Między nami dobrze jest"
ok. 21:50 – życzenia noworoczne od zespołu TR Warszawa


Między nami dobrze jest, reż. Grzegorz Jarzyna

W związku z wprowadzonymi obostrzeniami sanitarnymi, następujące spektakle odbywające się z udziałem widowni w TR Warszawa/ATM Studio zostały odwołane:
30 grudnia (środa), godz. 19:00 (bilety: 60/100 zł)
31 grudnia (czwartek, Sylwester), godz. 17:00 (bilety: 200 zł)
31 grudnia (czwartek, Sylwester), godz. 20:00 (bilety: 250 zł)
2 stycznia (sobota), godz. 19:00 (bilety: 60/100 zł)
3 stycznia (niedziela), godz. 19:00 (bilety: 60/100 zł)

Bilety: bilety.trwarszawa.pl

 

Bilety TR Online: online.trwarszawa.pl