Odwołanie spektakli w dn. 7–29 listopada

Drodzy widzowie, drogie widzki,

4 listopada 2020 roku premier RP ogłosił kolejne kroki w walce z epidemią COVID-19 i nowe zasady bezpieczeństwa. Od najbliższej soboty, 7 listopada do 29 listopada br. placówki kultury, w tym kina, muzea, sale koncertowe i teatry zostają zamknięte dla publiczności.

JESTEŚMY Z WAMI

Misją TR Warszawa jest budowanie, wzmacnianie i pogłębianie relacji z naszą publicznością oraz podtrzymanie aktywności twórczej zespołu aktorskiego oraz współpracujących z TR twórców i twórczyń. Czas pandemii pokazuje, jak wielkie znaczenie ma kultura – w szczególności instytucje publiczne – dla podtrzymania spójności społecznej.

Przez najbliższe trzy tygodnie nie będziemy mogli zaprosić Państwa do naszej siedziby TR Warszawa/Marszałkowska 8 oraz do siedziby tymczasowej TR Warszawa/ATM Studio. W zamian uruchamiamy platformę TR Online (online.trwarszawa.pl). To odpowiedź na nasze doświadczenia z wiosennego lockdownu, kiedy w ramach  akcji “Zostań w domu, nie wychodź z teatru” prezentowaliśmy nagrania naszych spektakli oraz spotkaliśmy się za pośrednictwem internetu. Od 7  listopada spotkajmy się na spektaklach TR Warszawa transmitowanych na żywo ze scen TR oraz innych wydarzeniach dostępnych na platformie TR Online.

Mamy świadomość, że działania online nie zastąpią żywego spotkania twórców, twórczyń, widzek i widzów. Wierzymy jednak w siłę teatralnego spotkania – także za pośrednictwem internetu. Spotkanie z kulturą może przynieść ukojenie i nadzieję na przyszłość w tym burzliwym i trudnym czasie.
Jesteśmy z Wami. Bardzo liczymy, że zostaniecie z TR Warszawa.

 

2020: BURZA. PREMIERA

6 listopada br. na scenie TR Warszawa/ATM Studio odbędzie się najnowsza premiera TR Warszawa – "2020: Burza" w reż. Grzegorza Jarzyny z udziałem publiczności na naszej widowni.

2020: BURZA. TRANSMISJA NA ŻYWO PROSTO ZE SCENY TR/ATM

7 listopada br. o godzinie 18:45 rozpocznie się pierwszy streaming spektaklu TR Warszawa, który będzie transmitowany na żywo, prosto ze sceny TR Warszawa/ATM Studio na nowej platformie streamingowej TR Online.
 

TR ONLINE – ONLINE.TRWARSZAWA.PL

Na platformie TR Online (online.trwarszawa.pl) transmitowane będą najnowsze tytuły premierowe oraz spektakle z repertuaru TR Warszawa. W kolejnych tygodniach pokażemy m.in. “Innych ludzi” w reż. Grzegorza Jarzyny, “Stream” w reż. Katarzyny Minkowskiej oraz “Cząstki kobiety” w reż. Kornéla Mundruczó. Streamingowym przedstawieniom towarzyszyć będą wprowadzenia live prosto ze scen przygotowane przez aktorki i aktorów TR Warszawa, a także spotkania z twórcami i twórczyniami spektakli odbywające się na żywo tuż po zakończeniu każdego spektaklu. Na online.trwarszawa.pl będzie można zobaczyć także  filmy dokumentalne z cyklu FILM W TR. AGAINST GRAVITY PRZEDSTAWIA, towarzyszące premierowym spektaklom TR Warszawa. Sukcesywnie dodawane będą także rejestracje spektakli TR w dostępie VOD, w tym także kultowe spektakle archiwalne. Program dopełni różnorodna oferta webinarów i warsztatów online, umożliwiająca pogłębianie wiedzy i doświadczanie sztuki.
 
Dzięki TR Online nasza publiczność będą mogła korzystać z propozycji programowych TR Warszawa za pośrednictwem internetu, niezależnie od ograniczeń, wprowadzanych obostrzeń czy miejsca pobytu.

BILETY/WYMIANY I ZWROTY

Zachęcamy, by zakupione wcześniej bilety na spektakle planowane na listopad 2020 wymieniać na vouchery bądź na wybrany spektakl w późniejszym terminie.  Możliwy jest także zwrot biletu.
W celu wymiany zakupionych biletów na vouchery lub zwrotu prosimy o wysyłanie biletów w pliku pdf (w przypadku biletów elektronicznych) lub numerów biletów (w przypadku biletów zakupionych w kasie) na adres kasa@trwarszawa.pl.
Dołożymy wszelkich starań, aby jak najszybciej skontaktować się z Państwem w sprawie wymian lub zwrotów. Dziękujemy za wyrozumiałość.  

WSPÓŁPRACA TR WARSZAWA Z KINAMI STUDYJNYMI

Ze względu na wprowadzone kolejne obostrzenia, pokazy spektaklu “2020: Burza” w reż. Grzegorza Jarzyny, które miały odbyć się 7 listopada br. w kinach w Chorzowie, Falenicy, Krakowie, Łodzi, Opolu, Wrocławiu i Warszawie, również zostają odwołane. Projekt współpracy TR Warszawa z kinami studyjnymi zostanie wznowiony zaraz po zniesieniu listopadowych obostrzeń dla instytucji i placówek kultury.

Życzymy zdrowia Państwu i sobie – dbajmy o siebie nawzajem!

Do zobaczenia w teatrze!